Ano ano, po týždni príprav, dnes prišlo tisíckové počasie do SA, však to uvidíte na OLC či CPS.

Všetko bolo správne nastavené, len súčiastka medzi kniplom a sedačkou zlyhala a tak som sedel 50km za štartovou páskou na síce aktívnom a zakázanom vojenskom letisku Schmitsdrift.

Opustený asfaltový strip v africkej savane mi prišiel vhod. Konkrétne sa jedná o zakaázaný priestor R53, v ktorom je vojenské zariadenie a dve letiská. Ako možno viete, SA armáda si, rovnako ako česi kúpila Gripeny, aj keˇd je mi čudné, že na tak veľkú krajinu len deväť, ked česi majú tuším 12.

No ale čo máme spoločné je to, že ani SA armáda nemá peniaze ani na benzín do svojich Gripenov, a tak nelieta. Výhodou tu v SA je, že takkkkkk nechávajú plachtárov lietať cez svoje priestory, nevyužité, bez toho aby ich buzerovali za použitie v núdzi.

Ak vidíte zdvojené písmenká tak vedzte, že nie ste opití, ale to len krátkozrakí programátori Joomly si usmysleli, že každé klepnutie do klávesnice, musí byť najprv prenesené na server, tam potvrdené ako prijaté a až potom môže byť zobrazené na web stránke. Takže ja ťuknem, mobilný operátor SA to prenesie akosi na slovensko, do Martina, a az po potvrdení s SA sa písmenko zobrazí na stránke. A to nehovorím o takej nezvyčajnej situácii, ked sa preklapnem m nebo daj napísaˇt ˇt, … Takže preto vyzerá ten text, ako vyzerá.

P.S. Prečo dneč