Sumary:

Pondelok 2.1. Aerospool team II začína vo Viedni cestu za teplom a športovými výsledkami miestneho času 22,00.

Streda 4.1. o 7,oo local time opúšťame palubu 777 v Melbourne. Počasie nás nesklamalo, kým z haly prejdeme k požičovni áut , prvýkrát v AU mokneme. Počas celej cesty dážď . Náladu nám vylepšuje zvítanie sa s už udomácnenou časťou Česko-Slovenskej výpravy AU-january/2012. Uvítací večierok pod Lubikovou taktovkou.

Štvrtok 5.1. Čakanie na počasie a lietadlo si Jožo kráti opravami vetroňov a vrcholí pri laminovaní EXTRY pod odborným dozorom Lubik, Libor. Príchodom posledného artistu kompletujeme zostavu: Gabika Boboková, Lubik and son Marek, Jožo Šnirc, Ivan Redl, Marek Pechanec, Libor Kuvik, Lojzo Maroš a artisti Stano Bajzík, Ivan Zemanovič a Radek Kúrka. Uvítací obed v Rutherglene pod taktovkou Radka prechádza do večierka u Zema a vrcholí zasadnutím prípravného výboru na založenie novej OLC v kategórii Športové pitie Denného vína ( očakávame odpor nemeckých zástupcov FAI v AU pre nezvládnutý tréningový proces, prestarnutých účastníkov a slabé materiálno-technické zabezpečenie)

Piatok 6.1. Jožo si oblieka tričko „Nie som z Aerospoolu“ a oplatilo sa. Za celý deň len výmena chvostového ventila a aj to už na svojom AE, ktoré sa mu vo večerných hodinách podarilo ukoristiť.

Zodpovedne sa pripravujeme , dúfame že už na letové dni. Očakávame studenú frontu tak uvidíme.